Informuojame: Saugokitės nesąžiningo Vaido Gailiaus, kuris vadovauja įmonėms UAB "Persona optima", UAB "SS Statybų sprendimai", "Vaido Gailiaus IĮ", UAB "Agavas", UAB "Statybos manufaktūra". Visų šių įmonių vardu iš įvairių įmonių buvo paimta prekių su atidėtu mokėjimu ir iki šiol neatsiskaitoma..

EN LT
www.reliablecounter.com
Click here

Informuojame: Saugokitės nesąžiningo Vaido Gailiaus, kuris vadovauja įmonėms UAB "Persona optima", UAB "SS Statybų sprendimai", "Vaido Gailiaus IĮ", UAB "Agavas", UAB "Statybos manufaktūra". Visų šių įmonių vardu iš įvairių įmonių buvo paimta prekių su atidėtu mokėjimu ir iki šiol neatsiskaitoma.
2010-11-25 Balt Risk informacinė tarnyba

Informuojame: Buvę Šiaulių verslininkai Neringa Gailiuvienė ir Romanas Gailius perkėlė savo verslą į Didžiąją Britaniją, kur įkūrė kompaniją ROGAILE Ltd. Tačiau ir ši įmonė vengia laiku atsiskaityti su savo kreditoriais. Patariame neteikti prekių ar paslaugų su atidėtu mokėjimu kompanijai ROGAILE Ltd. ir kitoms šių verslininkų įkurtoms įmonėms.
2009-11-19 Balt Risk informacinė tarnyba

Informuojame: Klaipėdos verslininkas Stanislovas Kusas, kurio vadovaujama S.Kuso siuvimo įmonė valdo populiarias Klaipėdos kavines ir restoranus, piktybiškai neatsiskaito su savo kreditoriais, meluoja ir vengia bendrauti su kreditorių įgaliotais atstovais. Patariame neteikti prekių ir paslaugų su atidėtu mokėjimu S.Kuso siuvimo įmonei ir kitoms šio verslininko vadovaujamoms įmonėms.
2009-04-07 Balt Risk informacinė tarnyba

Perspėjame: venkite tiekti prekes ir teikti paslaugas su atidėtu mokėjimu UAB "Interwood", kuri delsia atsiskaityti su savo kreditoriais. Kompanijos įkūrėjas ir faktinis vadovas Rolandas Vaičaitis yra įkūręs kompanijas UAB "Viditeksas" ir UAB "Interpaletė", kurios buvo priverstos nutraukti veiklą dėl piktybiško skolų nemokėjimo.
2007-11-29 Balt Risk informacinė tarnyba

Informuojame: UAB "TGF", vadovaujama direktoriaus Gedimino Ilčiuko, piktybiškai neatsiskaito už suteiktas paslaugas. Įmonės vadovas nesilaiko savo daugkartinių pažadų sumokėti skolą, meluoja, siekdamas vilkinti skolos grąžinimo terminą.
2007-08-27 Balt Risk informacinė tarnyba

Informuojame: UAB "Agnitija" direktorius Jyrki Lahati, kartu atstovaudamas ir Suomijos firmą OY "NC TRADING" AB slapstosi nuo kreditoriaus atstovų nesilaiko daugkartinių pažadų sumokėti skolas ir vengia vykdyti savo sutartines prievoles.
2006-10-03 Balt Risk informacinė tarnyba

Informuojame: UAB "Asviga" direktorė Asta Gembickienė slapstydamasi nuo kreditoriaus atstovų nesilaiko daugkartinių pažadų sumokėti skolą ir vengia vykdyti savo sutartines prievoles.
2006-09-06 Balt Risk informacinė tarnyba

Miraldos Mažeikienės "restoranų verslas": Miraldai Mažeikienei vadovaujant UAB "Armidetus" buvo iškelta bankroto byla. Šiuo metu M.Mažeikienė vadovauja UAB "Aldamira", kuri slepiasi po restoranų prekiniu ženklu "Zaza" ir taip pat vengia mokėti skolas. Be viso to M.Mažeikienė yra įkūrusi savo individualią įmonę, paskendusią skolose.
2006-03-17 Balt Risk informacinė tarnyba

Perspėjame: venkite bet kokių verslo sandorių su UAB “Alpių projektai”, kuri piktybiškai vengia atsiskaityti su savo kreditoriais, nepaisant daugkartinių įspėjimų ir jos vadovo daugkartinių pažadų sumokėti skolas.
2006-01-16 Balt Risk informacinė tarnyba

Skrajojantis apgavikas: Balt Risk informacinė tarnyba jau 2005-08-04 informavo apie piktybišką skolininką Česlovą Sasnauską, kuris įkūrė įmones UAB "Baltic recruitment group" ir UAB "RSBA Baltic", padarė daug skolų ir šias įmones metė. Papildomai informuojame, kad šiuo metu Č.Sasnauskas tęsia įdarbinimo užsienyje verslą įmonėje UAB "SE Baltic", esančioje Naugarduko g. 3, Vilniuje.
2005-09-02 Balt Risk informacinė tarnyba

Nepatikimas partneris: UAB "Baltic recruitment group" piktybiškai vengia mokėti skolas, kurios susidarė vadovaujant Česlovui Sasnauskui. Buvęs įmonės vadovas ir pagrindinis akcininkas Česlovas Sasnauskas kartu su buvusiu darbuotoju Pauliumi Ivanausku tęsia tą patį įdarbinimo užsienyje verslą UAB "RSBA Baltic", adresu Tuskulėnų 33c, Vilniuje.
2005-08-04 Balt Risk informacinė tarnyba

AKCIJA!!! Vasaros laikotarpiu, nuo dabar iki rugsėjo 1 d., kreditinės - finansinės ataskaitos apie užsienio firmas teikiamos su 20% nuolaida.
2005-05-17 Balt Risk informacinė tarnyba

Įspėjame: saugokitės piktybiško skolininko, S.Mickevičiaus firmos "EMES REKLAMA" savininko Skirmanto Mickevičiaus. Minėtas S.Mickevičius yra įsiskolinęs ne vienai įmonei tiek reklamos gamybos srityje, tiek už patalpų nuomą ir piktybiškai vengia dengti skolas.
Pastaruoju metu skolininkas S.Mickevičius slepiasi nuo kreditorių adresu: J.Kubiliaus g. 8, Vilniuje.
2004-11-09 Balt Risk informacinė tarnyba

UAB “Automatikos darbai” generalinis direktorius Arūnas Skeberdis piktybiškai vengia mokėti skolas. Nuo 2004-03-08 du kartus susitikęs su skolų išieškojimo kompanijos darbuotojais, žadėjo skolą sumokėti jau kitą savaitę, tačiau pažadai taip ir liko neištesėti.
Arūnas Skeberdis aiškiai daugiau dėmesio skiria A.Skeberdžio personalinei įmonei, įsikūrusiai tuo pačiu adresu kaip ir UAB “Automatikos darbai”.
2004-08-13 Balt Risk informacinė tarnyba

 

Skolos , skolų išieškojimas, skolininkai, nepatikimi partneriai